ŻELAZNA ZASADA WOLNOŚCI WYBORU

POLSKA FRAKCJA W ELITE DANGEROUS

Wolność wyboru i brak przymusu

Wolność wyboru i brak przymusuGłówną zasadą, którą kieruje się nasza grupa, jest wolność wyboru i brak przymusu. Większość naszych członków to ludzie dorośli i dojrzali, wszyscy mamy pracę, rodzinę i swoje sprawy w realnym życiu i dowództwo frakcji doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

W związku z tym nie ma przymusu grania określonej liczby godzin w tygodniu czy w miesiącu, uważamy bowiem, że gry są po to, aby sprawiać przyjemność, zamiast być drugą pracą.

To samo tyczy się stylu gry i tego co w niej robimy. Żadne z zadań i akcji, które organizujemy nie są obowiązkowe - podstawowym celem grupy jest zjednoczenie polskej społeczności pod husarską banderą, więc pozwalamy na dowolny styl gry. Niezależnie od tego, czy jesteś handlowcem, piratem, mordercą czy górnikiem, niezależnie od tego czy wspierasz Imperium, Sojusz czy Federację - dopóki nie działasz na szkodę grupy, czy to przez swoje działania w grze, czy zachowanie poza nią (np. na forum, w mediach społecznościowych etc.), masz wolną rękę jeśli chodzi o grę.

Oczywiście przynależność do każdej społeczności wiąże się z pójściem na kompromisy, więc są pewne ograniczenia, które mają służyć podstawowym założeniom grupy lub są wprowadzane ze względu na sytuację polityczno-dyplomatyczną, ale generalnie jesteśmy zdania, że gra ma być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem i w miarę możliwości staramy się nikomu nie ograniczać tej przyjemności.