ŻELAZNA ZASADA WOLNOŚCI WYBORU

POLSKA FRAKCJA W ELITE DANGEROUS

Wolność wyboru i brak przymusu

Wolność wyboru i brak przymusu Podstawową zasadą, którą kieruje się nasza grupa, jest brak przymusu. Większość członków husarskiej społeczności to ludzie dorośli - wszyscy mamy pracę, rodzinę i swoje sprawy do załatwienia. Dowództwo frakcji doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego w Skrzydlatej Husarii nie ma przymusu grania określonej liczby godzin w tygodniu czy w miesiącu. Gry są po to, aby sprawiać przyjemność i być zabawą, a nie drugą pracą - i my w miarę możliwości staramy się tej przyjemności nikomu nie ograniczać. Nasza aplikacja webowa pozwala też na wzięcie "urlopu", jeżeli robimy sobie dłuższą przerwę od Elite.

W związku z tym nie ma przymusu grania określonej liczby godzin w tygodniu czy w miesiącu, uważamy bowiem, że gry są po to, aby sprawiać przyjemność, zamiast być drugą pracą.

To samo dotyczy stylu gry i tego, co w niej robimy. Żadne z zadań i akcji, które organizujemy nie są obowiązkowe, a podstawowym celem grupy jest zjednoczenie polskiej społeczności. W związku z tym pozwalamy na dowolny styl gry. Niezależnie od tego, czy jesteś handlowcem, piratem, mordercą czy górnikiem, niezależnie od tego czy wspierasz Imperium, Sojusz czy Federację - dopóki nie działasz na szkodę społeczności i frakcji, czy to przez swoje działania w grze, czy zachowanie poza nią (np. na forum, w mediach społecznościowych etc.), masz wolną rękę jeśli chodzi o grę.

To oczywiście nie znaczy, że nasza społeczność nie kieruje się określonymi zasadami. Obowiązują Regulamin Frakcji oraz pewne ograniczenia, które służą spełnianiu podstawowych założeń grupy lub są wprowadzane ze względu na sytuację polityczno-dyplomatyczną.