Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HCS Voice Pack Extension - Rozszerzenie komend do voice packów HCS (Voice Attack)
#1
HCS VOICE PACK EXTENSION

Postanowiłem udostępnić swoje rozszerzenie komend do voice packa HCS Verity. Dodaje ono kilka makr do chatu w grze (przydatnych np. w VR), kilkanaście nowych komend i uzupełnia kilka już istniejących. Rozszerzenie będzie działać z każdą inną paczką niż Verity, ale należy w tym celu zmienić ścieżki do plików dźwiękowych (instrukcja poniżej).

Nowe komendy zostaną dodane do Waszego voice packa od HCS. Przy każdej aktualizacji paczki, trzeba moje rozszerzenie dodać na nowo.

Dla osób nie znających tematu:



LISTA NOWYCH KOMEND

Zawołaj swój komputer pokładowy:
 - Computer

Zatrzymaj wszystkie obecnie wykonywane komendy:
 - Computer stop talking
 - Stop talking
 - Verity stop talking
 - Stop all commands
 - Cancel all commands-
 - Silence!

Zapytaj swój komputer o kilka interesujących faktów z dziedziny astronomii czy lore gry:
 - Tell me something interesting
 - Educate me
 - Tell me something about our galaxy
 - I want to learn something new
 - Tell some something I don't know

Poproś, aby powiedział Ci coś jeszcze:
 - Something else
 - I want to hear more
 
Wyłącz/włącz HUD:
 - Turn Off The HUD
 - Turn On The HUD

Wyłącz/włącz linie orbitalne:
 - Orbit lines on
 - Orbit lines off
 
Dodatkowe komendy dla map:
 - Verity, close the Galaxy Map
 - Computer, close the Galaxy Map
 - Computer, close the map
 - Verity, close the map
 - Give me the system map
 - Computer, system map
 - Verity, system map
 - Give Me the Map
 - Verity, open the Galaxy Map
 - Computer, open the Galaxy Map
 - Computer, give me the map
 - Verity, give me the map
 - Computer, close the system map
 - Verity, close the system map
 

MAKRA DLA CHATU W GRZE

Powiedz, aby napisać:
 - Hello, Commander.
 - Greetings, Commander.
 - Fly safe and sound.
 - Fly safe, Commander.
 - See you later.
 - See you soon, Commander.
 

INSTALACJA

1. Pobierz paczkę KLIK i rozpakuj na dysku.
2. W Voice Attack wybierz profil Verity (lub inny, do którego chcesz dołączyć komendy).
3. Kliknij na przycisk Edit Profile (lub wciśnij Alt+E).
4. Kliknij na przycisk Import Commands.
5. Znajdź pobrany plik i kliknij go dwa razy.
6. Kliknij na przycisk Import Commands (nie odznaczaj duplikatów, jeśli masz jakieś zaznaczone).
7. Ciesz się nowymi komendami w grze!

UWAGA! Jeśli posiadasz inną paczkę niż Verity, dodatkowo wykonaj następujące czynności:

1. Znajdź ścieżkę do swojego profilu (domyślnie: %ProgramFiles(x86)%\VoiceAttack\Sounds" i spisz nazwę katalogu z paczką. W przypadku Verity jest to "hcspack-VERITY".
2. Otwórz plik "Verity - Shallowgrave Extension.vap" w dowolnym edytorze tekstu (polecam Notepad++, jest niezastąpiony!)
3. Użyj opcji "Find & Replace" (domyślnie Ctrl+H w większości edytorów). W górne pole wpisz "hcspack-VERITY" a w dolne nazwę swojego katalogu.
4. Kliknij "Replace all / Zastąp wszystkie". 
5. Zapisz zmiany i zamknij program. 
6. Ciesz się nowymi komendami w grze!


CHANGE LOG
v1.0 - initial release
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
Wielkie dzięki. Potestuję w wolnej chwili. Przydadzą się komendy do chatu. Zbieram się już miesiąc, żeby je zrobic :>
Odpowiedz
#3
SUPER!!! Dałeś wszystkie te komendy których mi brakuje a na których zrobienie nigdy nie miałem czasu DZIĘKI!!! Biggrin
Edit:
Z Astrą nie działa, trzeba ścieżki do plików dźwiękowych z odpowiedziami poprawić i będzie gitSmile
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
#4
(31.08.2017, 06:03 UTC)Gal Black napisał(a): SUPER!!! Dałeś wszystkie te komendy których mi brakuje a na których zrobienie nigdy nie miałem czasu DZIĘKI!!! Biggrin
Edit:
Z Astrą nie działa, trzeba ścieżki do plików dźwiękowych z odpowiedziami poprawić i będzie gitSmile

Dzięki za info, dodam w wolnej chwili instrukcje, jak to zrobić Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#5
Przymierzam się do Voice Attack i tak się zastanawiam, czy to jest najnowsza wersja hetmańskiego rozszerzenia do voice pack'a ... Smile
Odpowiedz
#6
To już nieaktualne. W najnowszej wersji HCS voice packs nie można dodawać własnych komend Sad
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#7
potwierdzam że nie można dodawać własnych dialogów....

osobiście "kiedyś tam" po tym poradniku Najłaskawszego Hetmana Naszego dodałem sobie kiedyś 5% engine...  a teraz NI MOGĘ... Sad

ale...  moją kiepską "angielszczyzną" napisałem mój żal właśnie "o to" że nie można ...
a łoni odpisali że można...  i podali jakiś tam sposób na TO właśnie...

ale maila zgubiłem...  może ktoś kto włada dobrze "kaa języku angielsku" ,  może się do nich zwróci z pytaniem jak to zrobić ??

a wracając do meritum...  Voice Packa mimo to polecam Smile
[Obrazek: 134513.png]


[Obrazek: 134513.jpg]
Odpowiedz
#8
(12.09.2019, 16:04 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): To już nieaktualne. W najnowszej wersji HCS voice packs nie można dodawać własnych komend Sad

Mozna dodać do osobnego profilu potem w VA jest taka opcja aby dodać komendy z zewnętrznego profilu.

https://drive.google.com/file/d/1u1EjSQX...nhOLW/view
[Obrazek: view]

Jednakowoż szef musisz coś tam poprawić bo errory daje jakieś problemy z czasami..



Cytat:20:41:02 - Audio stream did not play in a timely manner.
20:40:59 - Error initializing sound - 'C:\Program Files (x86)\VoiceAttack\Sounds\hcspack-Verity\Acknowledgements\Yes 2.wav' : Audio stream did not load in a timely manner.
20:40:55 - Recognized : 'computer' (referenced)
20:32:44 - Sound initialization timeout: C:\Program Files (x86)\VoiceAttack\Sounds\hcspack-VERITY\Acknowledgements\Okay executing now.wav
20:32:35 - Recognized : 'i want to learn something new' (referenced)
[Obrazek: 175803.png]
[Obrazek: 175803.jpg]
Odpowiedz
#9
(13.09.2019, 18:55 UTC)Gen. DaVidoSS napisał(a):
(12.09.2019, 16:04 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): To już nieaktualne. W najnowszej wersji HCS voice packs nie można dodawać własnych komend Sad

Mozna dodać do osobnego profilu potem w VA jest taka opcja aby dodać komendy z zewnętrznego profilu.

https://drive.google.com/file/d/1u1EjSQX...nhOLW/view
[Obrazek: view]

Jednakowoż szef musisz coś tam poprawić bo errory daje jakieś problemy z czasami..



Cytat:20:41:02 - Audio stream did not play in a timely manner.
20:40:59 - Error initializing sound - 'C:\Program Files (x86)\VoiceAttack\Sounds\hcspack-Verity\Acknowledgements\Yes 2.wav' : Audio stream did not load in a timely manner.
20:40:55 - Recognized : 'computer' (referenced)
20:32:44 - Sound initialization timeout: C:\Program Files (x86)\VoiceAttack\Sounds\hcspack-VERITY\Acknowledgements\Okay executing now.wav
20:32:35 - Recognized : 'i want to learn something new' (referenced)

Paaaanie, ten wątek jest z 2017 roku. To jakieś milion wersji temu Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#10
No jestem ślepy i nie zauważyłem ze temat stary jak również tego ze już nie ma rozszerzenia .wav w obecnej wersji co także potwierdza pierwsze.
[Obrazek: 175803.png]
[Obrazek: 175803.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wiadomości tekstowe za pomocą Voicce Attack MistyPL 3 2,202 26.08.2022, 05:51 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Voice Attack - rozpoznawanie polskiego + BONUS HCS Voice Pack komendy po polsku Honoorius 18 6,595 27.07.2022, 07:45 UTC
Ostatni post: MistyPL
  [PORADNIK] Voice Attack & Voice Packs - losowe wybieranie plików odpowiedzi audio Mathias Shallowgrave 15 30,894 07.10.2017, 11:40 UTC
Ostatni post: Drakkainen



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości