eksploracja w skrzydłach?
#1
Ktoś wie jak to działa konkretnie? thx

Wykopałem takie coś, ale to 2015:
"Wingman Shared Exploration

When in the same system as your wingmen, exploration data is awarded for all wingmen present, allowing the entire wing to profit.
The first person to hand the data in is eligible for any bonus payment, but if the data constitutes a new discovery, all wingmen present in the system when the body was scanned will be listed as the discoverers."
Odpowiedz
#2
To jak już się tam kręcicie koło tego CG z Jankiem to sprawdźcie czy to działa. Wyniki zobaczymy jak wrócicie i oddacie dane.
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#3
Dziala to tak jak jest opisane, potem widzisz planetke , czy gwiazde ktora ma 2 albo 3 CMDR wypisanych.
Jak pierwszy raz to widzialem to myslalem ze jakis bug jest Smile
Odpowiedz
#4
A teraz pytanie dodatkowe, jak trzeba oddawać dane, żeby się załapać, czy każdy członek skrzydła ma być w tym samym systemie w trakcie jak sprzedają dane?
Odpowiedz
#5
Ja bym na waszym miejscu stestował sprzedając wspólnie (i będąc w wingu) na tej samej stacji dane tego samego systemu. Tylko jak macie ich ponad 500 to będzie chwilę szukania Smile
Odpowiedz
#6
No i przetestowaliśmy. Jak wiecie komandor Goliat poległ bohaterską śmiercią w trakcie eksploracji, ale po oddaniu przeze mnie danych dostaliśmy niespodziankę Smile

[Obrazek: GiFZLRi.png]
Odpowiedz
#7
O super, że to tak działa. Teraz pytanie dodatkowe które może wydawać się nie logiczne ale: Czy trzeba być w tym samym systemie coby zaliczyło "wspólne discovery" czy wystarczy sama obecność w wingu?
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#8
Trzeba być razem w trakcie jak jest robiony skan i to w miarę blisko. Jeszcze to trochę potestujemy, ale jak byliśmy od siebie dalej niż powiedzmy 500ls to się robiły problemy.,
Odpowiedz
#9
No i warto zaznaczyć, że jak oddawałeś dane, to ja byłem 5000 LY od bańki, tak więc nie trzeba być w wingu i razem na stacji w trakcie oddawania Smile
Odpowiedz
#10
Testowalem ze szwagrem i pow 500 ks nie zaliczało
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Przydatne linki - Eksploracja Mathias Shallowgrave 12 27,225 19.02.2019, 17:18 UTC
Ostatni post: Haji-me
  Eksploracja - zaczyna być nerwowo.. Baton 5 6,359 26.08.2016, 20:58 UTC
Ostatni post: Pienias
Question Eksploracja w pojedynkę MANIE3K 34 35,855 03.04.2016, 22:29 UTC
Ostatni post: Tulkaion
  Moja eksploracja - czyli gdzie oczy poniosą Greg200184PL 9 12,165 22.01.2016, 10:23 UTC
Ostatni post: Greg200184PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości