Czym jest grupa The Winged Hussars?
#1
Information 
::CZYM JEST GRUPA THE WINGED HUSSARS?


The Winged Hussars to grupa zrzeszająca polskich pilotów w Elite: Dangerous. Mamy również swoją własną frakcję w grze - zapraszamy do przeczytania opisu systemu HR 8444 na mapie galaktyki.

Jako grupa mamy określone cele, do których osiągnięcia służą misje oraz zadania kreowane bezpośrednio pod naszą grupę i dostępne tylko dla jej członków. Często organizowane są wydarzenia i akcje różnego typu, od konwojów handlowych, przez ekspedycje odkrywcze, po kręcenie reżyserowanych filmów z Elite. Odbywają się również regularne sparringi PVP, mecze CQC, mecze w galaktycznej Lidze PVP, wspólne latanie w Community Goals czy akcje górnicze, w których każdy członek grupy może wziąć udział.

W zamian za możliwość uczestnictwa w życiu grupy i dostęp do przepastnych zasobów naszego forum (informacje, poradniki, konkursy z nagrodami, bulletin board) wymagamy gotowości do regularnego odwiedzania forum w celu czytania informacji i nowości dotyczących naszej grupy, pomocy naszej frakcji w sytuacjach kryzysowych - w miarę możliwości, stosowania się do wytycznych dotyczących aktywności w grze, tak aby nie szkodzić frakcji. Może to być np. zakaz działań w niektórych systemach, zakaz działania dla danej Potęgi w Powerplay czy prośba o pomoc naszym sojusznikom.

Jesteśmy przyjaźnie nastawioną frakcją i nie dążymy do konfliktów. Staramy się utrzymywać dobre relacje dyplomatyczne z innymi frakcjami kierowanymi przez graczy i jesteśmy jedną z 3 frakcji, które założyły Koalicję Graniczną.

Zapraszamy wszystkich do zaangażowania się w naszą społeczność. Dołącz do ponad 200 pilotów latających pod husarską banderą i twórz z nami historię galaktyki!
::ROLE PLAYING I HUSARZE


Elite jest świetną platformą do tego typu zabawy, daje ogromne możliwości! Mamy do dyspozycji skomplikowaną symulację galaktyki, z geopolityką, ekonomią i walką o władzę. Taka ogromna piaskownica, w której możemy się bawić. Dostaliśmy piasek i zabawki, a teraz do nas należy, aby zacząć budować zamki z piasku i wymyślać historie o rycerzach, smokach i uwięzionych w wieży księżniczkach... Zaraz, to nie ta bajka! Ale wiecie, o co chodzi.

Przy odrobinie zaangażowania i dobrej woli można sami stworzyć sobie podkład do świetnej zabawy. To jak rozwiniemy naszą frakcję nie wynika z suchej kalkulacji i chęci zarobienia jak największej ilości kasy w jak najszybszym czasie, bo moim zdaniem nie o to chodzi w Elite, ale z pragnienia dobrej zabawy i poczucia się przez chwilę jak prawdziwy pilot statku kosmicznego, który żyje w XXXIV wieku i należy do niezależnego zgrupowania Commanderów, mających za przodków wspaniały naród pochodzący ze starożytnej Polski.

W naszej grupie kładziemy duży nacisk na ten aspekt, ale nikogo nie zmuszamy do gry w takim stylu. Jeśli lubisz role play, na pewno poczujesz się u nas jak w domu. Jeśli nie masz pojęcia, co to jest... dołącz do nas, aby się dowiedzieć!

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości