ROLE PLAYING I HUSARZE

POLSKA FRAKCJA W ELITE DANGEROUS

ROLE PLAYING I HUSARZE

ROLE PLAYING I HUSARZE - Rura Batona Elite jest świetną platformą do tego typu zabawy. Przez brak ograniczeń w sposobach rozgrywki daje ona ogromne możliwości! Mamy do dyspozycji skomplikowaną symulację galaktyki, z polityką, ekonomią i walką o władzę. Taka ogromna piaskownica, w której możemy się bawić. Dostaliśmy piasek i zabawki, a teraz do nas należy, aby zacząć budować zamki z piasku i wymyślać historie o rycerzach, smokach i uwięzionych w wieży księżniczkach... Zaraz, to nie ta bajka! Ale wiecie, o co chodzi.

Przy odrobinie zaangażowania i dobrej woli można samemu stworzyć sobie podkład do świetnej zabawy. To jak rozwiniemy naszą frakcję nie wynika z suchej kalkulacji i chęci zarobienia jak największej ilości kasy w jak najszybszym czasie, bo moim zdaniem nie o to chodzi w Elite, ale z pragnienia dobrej zabawy i poczucia się przez chwilę jak prawdziwy pilot statku kosmicznego, który żyje w XXXIV wieku i należy do niezależnego zgrupowania Commanderów, mających za przodków wspaniały naród pochodzący ze starożytnej Polski.

Nasza frakcja ma swoją historię i lore, spisywane na bieżąco i bazowane na naszych działaniach i osiągnięciach. Cała oficjalna komunikacja w grupie (wytyczne, informacje, newsletter, odezwy do Husarzy) jest utrzymana w duchu role playing i IC (in-character), czyli z punktu widzenia postaci w grze, a nie gracza przed monitorem.

W naszej grupie kładziemy duży nacisk na ten aspekt, ale nikogo nie zmuszamy do gry w takim stylu. Jeśli jednak lubisz wczuwać się w grę i grasz w duchu role play, na pewno poczujesz się u nas jak w domu. Jeśli nie masz pojęcia, co to jest... dołącz do nas, aby się dowiedzieć!

Dodatkowo Skrzydło Specjalne Zawisza organizuje role-playową zabawę w jednym z husarskich systemów, gdzie obowiązują specjalne zasady gry. W ramach tej zabawy można podjąć działania dla kilku opisanych szczegółowo przez Zawiszę organizacji.

Nasze podejście do gry doskonale obrazuje film jubileuszowy, stworzony przez Cmdra Anukusa na nasze pierwsze urodziny.

Historia Skrzydlatej Husarii

Jubileuszowa wycieczka w przeszłość