NASZE OSIĄGNIĘCIA

POLSKA FRAKCJA W ELITE DANGEROUS

Nasze osiągnięcia

NASZE OSIĄGNIĘCIA Przez spore zaangażowanie naszej grupy w grę i oddanie husarskiej sprawie, mamy na swoim koncie sporo osiągnięć, z których jesteśmy dumni. Do najważniejszych należą:

 1. Wprowadzenie do gry polskiej frakcji The Winged Hussars , wraz z odpowiednim jej opisem na mapie galaktyki (system HR 8444)
 2. Współpraca z producentem gry - Frontier Developments , dzięki zaangażowaniu całej grupy w życie gry.
 3. Kontrola jednego z największych terytoriów spośród wszystkich frakcji kontrolowanych przez graczy - pod husarską jurysdykcją w chwili pisania tych słów znajduje się ponad 70 systemów gwiezdnych.
 4. Udział w Galaktycznej Lidze PVP
 5. Założenie Koalicji Granicznej
 6. Udział w oficjalnych igrzyskach Rise To Power , których celem było wprowadzenie do gry pierwszego Powersa stworzonego przez graczy
 7. Podziękowania dla Skrzydlatej Husarii od developera gry w oficjalnym art booku Elite Dangerous
 8. Stworzenie nieoficjalnego głównego menu do gry , dostępnego tylko dla członków grupy
 9. Opisanie naszej frakcji w oficjalniej powieści Elite: Dangerous, "Premonition" , autorstwa Drew Wagara
 10. Zajęcie drugiego miejsca w pierwszej oficjalnej rywalizacji o wprowadzenie nowych frakcji graczy do rejonu Colonia, oddalonego od Sol o ok. 20,000 LY. Dzięki TWH mamy w grze system Kopernik i bazę planetarną Kolonia Sobieski
 11. Oficjalne wsparcie Children of Raxxla podczas największego publicznego eventu w Elite - ochrony Cmdr Salome , w którym brało udział ponad 2000 Cmdrów z całej galaktyki
 12. Zaproszenie dla lidera grupy TWH do wizyty w biurze Frontier Developments , wraz z innymi członkami społeczności Elite, jak Obsidian Ant czy lider The Hutton Orbital Truckers. Zaproszenie było wysłane do "filarów społeczności Elite Danerous", co pokazuje, że developer docenia wkład The Winged Hussars w społeczność gry.
 13. Materiał promujący Skrzydlatą Husarię na oficjalnym forum Elite Dangerous oraz w mediach społecznościowych , zamieszczony przez developera gry.
 14. Organizacja pierwszego polskiego Community Goala , wraz z fabułą i postaciami . Dzięki akcjom PR-owym wśród społeczności Elite i oficjalnym wsparciu takich grup jak Hutton Orbital Truckers , Teabaggers Cooperative czy EDC CG zakończył się pełnym sukcesem i na orbicie unikatowego Earth Like World w systemie HIP 110028 pojawiła się instalacja kosmicznego baru o nazwie "11 Parseków" oraz boja turystyczna, do której teraz generowane są misje pasażerskie. Obydwie lokacje można odwiedzić w grze.
 15. Opisanie w oficjalnym newsletterze urodzinowego Wyścigu imienia Mirosława Hermaszewskiego , zorganizowanego przez naszą społeczność.
 16. Rozpoczęcie współpracy i partnerstwa z producentem sprzętu gamingowego, firmą Thrustmaster .
 17. Zorganizowanie zakończonej sukcesem akcji naprawy stacji Obsidian Orbital , w której wzięło udział wielu pilotów z całej galaktycznej społeczności.
 18. Zdobycie 5 trofeów w Squadron Leaderboards w pierwszym w historii gry Sezonie tych rankingów! Żadnej innej frakcji nie udał się taki wyczyn. TWH zdobyła: PC - złoto w Political, złoto w Combat ; PS4 - złoto w Political, srebro w CQC ; XBOX - brąz w Political.
 19. Zdobycie 6-ciu złotych trofeów we wszystkich możliwych dla TWH kategoriach Leader Boards. Jesteśmy pierwszą (i jak na razie jedyną) frakcją która tego dokonała (stan na 6 luty 2021).