CZYM JEST GRUPA THE WINGED HUSSARS?

POLSKA FRAKCJA W ELITE DANGEROUS

Grupa The Winged Hussars

The Winged Hussars to grupa zrzeszająca polskich pilotów w Elite: Dangerous. Mamy również swoją własną frakcję w grze - zapraszamy do przeczytania opisu systemu HR 8444 na mapie galaktyki.

Jako grupa mamy określone cele, do których osiągnięcia służą misje oraz zadania kreowane bezpośrednio pod naszą grupę i dostępne tylko dla jej członków. Często organizowane są wydarzenia, akcje i konkursy różnego typu, od konwojów handlowych, przez ekspedycje odkrywcze, po kręcenie reżyserowanych filmów z Elite. Odbywają się również regularne treningi PVP, mecze CQC, mecze w galaktycznej Lidze PVP, wspólne latanie w Community Goals czy akcje górnicze oraz pirackie, w których każdy członek grupy może wziąć udział.

Częścią grupy są również Skrzydła Specjalne. Są to oficjalne oddziały Skrzydlatej Husarii, które zostały powołane do spełniania konkretnych celów w grupie dla jej lepszego funkcjonowania. Poszczególne Skrzydła mają dostęp do zamkniętych działów i kanałów na forum i TS, gdzie planują swoje działania i operacje.

W zamian za możliwość uczestnictwa w życiu grupy i dostęp do przepastnych zasobów naszego forum (regularny Newsletter, informacje, poradniki, konkursy z nagrodami, bulletin board, wspólnie granie, dążenie do określonych celów frakcyjnych) wymagamy gotowości do regularnego odwiedzania forum w celu czytania informacji i nowości dotyczących naszej grupy, pomocy naszej frakcji w sytuacjach kryzysowych - w miarę możliwości, stosowania się do wytycznych dotyczących aktywności w grze, tak aby nie szkodzić frakcji. Może to być np. zakaz działań w niektórych systemach, zakaz działania dla danej Potęgi w Powerplay czy prośba o pomoc naszym sojusznikom.

Jesteśmy przyjaźnie nastawioną frakcją i nie dążymy do konfliktów bez powodu. Staramy się utrzymywać dobre relacje dyplomatyczne z innymi frakcjami kierowanymi przez graczy i jesteśmy jedną z 3 frakcji, które założyły Koalicję Graniczną .

Zapraszamy wszystkich do zaangażowania się w naszą społeczność. Dołącz do ponad 200 pilotów latających pod husarską banderą i twórz z nami historię galaktyki!